Máte nějakou připomínku nebo návrh k městu? Radnice je pro vás otevřená

Zdroj: Město Česká Třebová

ČESKÁ TŘEBOVÁ – Se svým nápadem nebo připomínkou k městu můžete příští čtvrtek zamířit na radnici, kde proběhne Den otevřených dveří. Kanceláře členů vedení města jsou pro vás otevřené od dvanácti do pěti hodin odpoledne.

Den otevřených dveří se ze středy 22. února přesouvá na příští čtvrtek. Využijte tak možnost přijít na radnici se svým podnětem nebo připomínkou k městu. K dispozici vám budou starosta Zdeněk Řehák i místostarostky Zuzana Nejedlá a Petra Válková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Městský úřad zůstane v tento den za účelem návštěvy starosty a místostarostek přístupný o dvě hodiny déle, než je obvyklé. „V příštím týdnu se také uskuteční konzultační den pro navrhovatele projektů do druhého ročníku participativního rozpočtu. Pro ten se avizované datum nemění. Své projekty tak můžete s příslušným úředníkem konzultovat ve středu 22. února od čtrnácti do sedmnácti hodin,“ informoval mluvčí města Jiří Holý.