Blíží se oprava ulice Kubelkova a Pod Březinou. Čekejte omezení v dopravě

Zdroj: Pixabay

ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ulice Kubelkova a pod Březinou čeká od začátku dubna rekonstrukce. Potrvá až do konce července.

Rekonstrukce se týká části od fotbalového stadionu po výjezd z města. Dopravní omezení zasáhne nejenom obyvatele ulic Kubelkova a Pod Březinou, ale také lidi žijících v ulicích Pod Jelenicí, Prokopova, Bezručova, Kollárova, Žižkova a Krále Jiřího. Průjezd nerezidentů v rekonstruované části se úplně uzavře. Pěší dostupnost bude zabezpečena po celou dobu trvání stavby.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V současnosti proběhlo jednání se zástupci firem, které mají v lokalitě svůj výrobní provoz. Především s kovárnou J. Jindra a výrobním družstvem Orlík. Cílem bylo zjistit potřeby společností v oblasti zásobování. „Rovněž město má na částečném přístupu do lokality své zájmy, jako je například umožnění průjezdu popelářských vozů. Tyto poznatky jsme následně komunikovali se zhotovitelem a hledáme varianty omezení provozu, které jsou schůdné pro všechny strany,“ uvedl starosta města Zdeněk Řehák.