Z ulice Dr. Loubala v Moravské Třebové pomalu mizí garáže

Zdroj: Město Moravská Třebová

MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – Za rodinnými domy v ulici Dr. Loubala začala minulý týden demolice objektu, ve kterém se nacházejí garáže. Demolice začne postupným odborným rozebráním stavebních konstrukcí za použití drobné mechanizace a potrvá měsíc.

Minulý čtvrtek započalo bourání objektu s garážemi, nacházejícími se v ulici Dr. Loubala na jihozápadním okraji města Moravská Třebová, za rodinnými domy. „V objektu byl proveden základní stavebně technický průzkum, při kterém bylo zjištěno, že stávající zdivo je značně poškozeno. Dřevěné konstrukce jsou poškozené a napadené dřevokazným hmyzem. Celkový technický stav budovy je již nevyhovující,“ sdělil mluvčí města Jonáš Krummer.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Stávající budova brání dalšímu rozvoji jihozápadní části města. Po odstranění stavby se terén urovná a připraví pro další plánovanou investiční akci města – výstavbu retenčních nádrží.