Kamion si prorazil cestu podjezdem a zaparkované auto samo vyjelo z parkoviště

Zdroj: Pixabay

PARDUBICE – Za úterý strážníci jeli hned ke třem dopravním nehodám v Pardubicích. Řidič kamionu neřešil dopravní značení a na třídě 17. listopadu projel podjezdem. Na parkovišti šlo o špatně zabrzděné auto a třetí nehodu viděli strážníci přímo před očima.

K první nehodě došlo hned ráno. „Kamion se tentokrát nezasekl, ale došlo k poškození trolejového vedení. Stálá služba městské policie na kamerovém systému dohledala podezřelé vozidlo. Strážníci přitom zjistili registrační značku vozu, kterou předali policistům k dalšímu řešení,“ uvedl mluvčí městské policie Jiří Sejkora. Kamion vyjel z podjezdu s opálenou plachtou návěsu, protože při průjezdu načechral dráty trolejového vedení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K další nehodě došlo samovolně. Špatně zaparkované auto vyjelo z parkoviště a zastavilo se o další vozidlo. Hlídka nezjistila žádnou škodu, ale pro jistotu proběhla výměna kontaktních údajů.

Poslední nehodu měli strážníci přímo před očima. Před služebním vozem a navíc před služebnou se srazil řidič couvajícího auta s projíždějící dodávkou. Nehoda skončila naštěstí jen se škodami na vozidlech. Případ si převzala hlídka dopravní policie.