V divadle proběhlo ocenění nejlepších pedagogů v Pardubicích

Zdroj: Město Pardubice

PARDUBICE – Na nejlepší učitelé pardubických škol čekalo v divadle poděkování za jejich přínos a představení Pan Kaplan má třídu rád. Z třiceti nominovaných pedagogů základních škol komise vybrala sedm nejlepších.

Letošní ocenění pedagogů , kteří jsou vybíráni při příležitosti dne učitelů, dostali za osobní přínos ve výchově a vzdělávání Miloslava Zdvihalová, Markéta Havlová, Soňa Petridesová, Božena Břeňová, Renata Kmoníčková, Simona Vyskočilová a Jana Šilarová. Ročník byl doplněn také o jednu novinku. „Vzhledem k tomu, že čtyři ředitelé ve své funkci končí, rozhodli jsme se i jim předat něco na památku a poděkovat jim za práci, kterou za dlouhé roky vykonali,“ uvedl předseda komise pro východu, vzdělávání a rodinu František Němec.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V posledních letech se přistoupilo i k oceňování 3 ředitelů roku, protože na jejich náročnou práci jsou kladeny neustále větší nároky. O jejich výběru rozhoduje odbor školství, kultury a sportu pardubického magistrátu. Letos byli vybráni ředitelka MŠ Čtyřlístek Žaneta Vondroušová, ředitel ZŠ Bratranců Veverkových Leoš Šebela a ředitelka školky Lentilky Gabriela Bělková.