Začaly opravy povrchu silnice na obchvatu u Opatova

Zdroj: ŘSD pro Pardubický kraj

PARDUBICKÝ KRAJ – Řidiči, příští týden opět nastanou omezení v dopravě. U obchvatu v obci Opatov začaly opravy silnice.

Obnova asfaltového povrchu na silnici u Opatova o délce 6,27 kilometrů přinese dopravní omezení. „Součástí stavby je nezbytná úprava rozjezdů a vedlejších ploch přiléhajících k silnici I/34, dále také oprava odvodňovacích zařízení a jejich vyčištění,“ objasnila mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Pardubického kraje Petra Drkulová. Při stavbě se opraví také dopravní značení a bezpečnostní zařízení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém krajia žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V obci Opatov dojde k rekonstrukci přechodu pro chodce i se středovým ostrůvkem a k výměně betonových obrubníků. Také bude vyměněno čidlo meteostanice. Od příštího úterý do konce srpna začnou platit následující omezení:

  • úsek se rozdělí na dvě části: v první bude uzavřen jeden jízdní pruh a dojde k obousměrnému řízení provozu, v pracovní době regulovčíky a mimo pracovní dobu semafory
  • v druhé části začne platit objízdná trasa po místní silnici pro veškerý druh dopravy ve směru Svitavy – Lanškroun a opačný směr povede po volné polovině silnice stavbou
Zdroj: ŘSD pro Pardubický kraj