Při hokejovém zápasu bouřila celá aréna. Hokejoví rozhodčí si museli zavolat strážníky

Zdroj: Městská policie Pardubice

PARDUBICE – Při pondělním hokejovém zápasu Pardubic a Třince si museli samotní rozhodčí vyžádat policejní eskortu. V závěru utkání bouřila celá aréna a na adresu rozhodčích padaly nelichotivá hesla.

Po ukončení zápasu si rozhodčí radši vyžádali při odchodu z haly doprovod strážníků, neboť rozhořčení fanoušci skandovali na jejich adresu dost odvážná hesla. „Chvíli poté, co rozhodčí bezpečně opustili parkoviště u arény, svou frustraci projevil fanoušek domácího týmu,“ řekla mluvčí městské policie Lucie Klementová. Cestou ze zápasu si chtěl koupit jídlo v občerstvení, ale nelíbila se mu práce objednávkového terminálu. Ruply mu nervy a praštil do terminálu a poté hladový z místa odešel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Strážníci poté dostali oznámení od personálu restaurace, že terminál je tímto fanouškem poškozen. Hlídka strážníků kousek od terminálu dotyčného muže dohledala a vrátila se s ním na místo. Tam mu oznámili že ranou pěstí poškodil zařízení, jehož cena je více než dvacet tisíc korun. Případ si na místě převzala státní policie.