Nově spuštěná služba MUNIPOLIS vám přinese informace přímo do telefonu či počítače

Zdroj: Pixabay

POLIČKA – Pro své občany spustilo město Polička novou službu, pomocí které dostanete veškeré informace přímo na mobil nebo do počítače. Způsob zasílání informací je na vás.

Pře službu MUNIPOLIS můžete dostávat informace, novinky a upozornění ze samosprávy města v rozsahu, jaký si sami zvolíte. „I způsob zasílání informací je na vás – e-mail, SMS, zpráva do aplikace, kombinací možností a další,“ uvedla mluvčí města Naděžda Šauerová. V registračním procesu si sami nastavíte, jaké informace chcete dostávat a jaké vás zajímají, třeba kultura, dopravní informace, poruchy a odstávky, Jitřenka atd.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Také doporučujeme kromě vašeho e-mailu a telefonního čísla vyplnit i ulici, kde bydlíte. „Tím vás můžeme rychle a cíleně upozornit v případě nečekaných událostí. Vaše údaje budou v bezpečí a v souladu s GDPR,“ dodala Šauerová. Registrovat se můžete také přímo na Městském úřadě Polička nebo zde

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

Pozvánky na kulturní a sportovní akce

Newsletter – pravidelný souhrn novinek emailem

Upozornění na krizové události – výpadky energií, dopravní uzavírky apod.

Nahlašování poruch a závad ve městě

Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách

Propojení se sociálními sítěmi

Novinky a důležitá upozornění z úřadu – poplatky, obecní zpravodaj, tiskové zprávy

Vše v mobilu na jednom místě – v přehledné Mobilní aplikaci s dalšími užitečnými funkcemi.