Životy motocyklisty a třech mladíků dnes vyhasly na dálnici

Dopravní nehoda Koclířov Zdroj: Policie ČR Pardubice

PARDUBICKÝ KRAJ – Hned dvě smrtelné dopravní nehody dnes řešili policisté na silnici I/35. Ke střetu dvou aut došlo u obce Koclířov a na křižovatce s Džbánovem u Vysokého Mýta se srazil náklaďák s motocyklem. Na místě zasahoval vrtulník.

Krátce po desáté hodině dopoledne se střetlo auto Audi, ve kterém cestovali tři mladí muži s mužem a ženou, jedoucími v autě BMW. Mladíci na místě zemřeli, vážně zraněnou ženu a muže transportoval vrtulník do nemocnice. „Zda při nehodě nesehrál roli alkohol, ukáže až soudní pitva a rozbor krve druhého řidiče,“ uvedla mluvčí policie Iveta Kopecká. Černé Audi skončilo na šrot v příkopě, bílé BMW se zdemolovanou přední částí. Kriminalisté nadále řeší okolnosti tragické nehody.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Po půl druhé odpoledne se srazil náklaďák s řidičem skútru, který dle prvotních informací nedal přednost nákladní soupravě, která jela po hlavní silnici. Motocyklista utrpěl zranění, kterým bohužel na místě podlehl. U řidiče náklaďáku policisté provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Policisté na místě zjišťují bližší okolnosti.

Dopravní nehoda Džbánov Zdroj: Policie ČR