Hned čtyři nehody v jeden den. Havaroval autobus a auto srazilo chodce

Zdroj: HZS Pardubice

PARDUBICKÝ KRAJ – Včerejší den se bohužel nesl ve znamení nehod. Hasiči vyprošťovali dodávku, auto srazilo chodce, autobus narazil do stromu a návěs se štěrkem se po cestě převrátil.

Před třetí hodinou odpoledne vyjížděla jednotka z Ústí nad Orlicí vyprostit dodávku z příkopu. Nehoda se obešla bez zranění. „Ve stejnou dobu vyjížděly jednotky z Chrasti a Chrudimi ke střetu osobního auta s chodcem. Zraněnou osobu odvezla záchranka na vyšetření do nemocnice,“ uvedl mluvčí hasičů Miroslav Polák.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Před pátou hodinou odpoledne spěchaly jednotky z Hlinska a Krouny pro změnu k dopravní nehodě autobusu. Ten totiž v Čachnově narazil do stromu v malé rychlosti. Řidič skončil zraněný v nemocnici, jednomu cestujícímu, který byl v autobuse sám, se nic nestalo.

Ve stejný okamžik jela jednotka z Holic do sousedního Královéhradeckého kraje. U obce Albrechtice nad Orlicí se převrátil tahač s návěsem přepravující štěrk. Při nehodě došlo k zablokování komunikace ve směru na Vysoké Chvojno.