Řidiče čeká omezení v dopravě. Začíná stavba kruhového objezdu

Kruháč Zdroj: Město Moravská Třebová

MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – Řidiči pozor, budování nového kruhového objezdu nedaleko restaurace U komína začne už v pátek. Stavební práce jsou rozděleny do tří etap a přinesou omezení v dopravě.

Dopravní obslužnost obchodního domu a připravované lokality Jihozápad zajistí nově postavený kruhový objezd. Práce proběhnou ve třech etapách. „V první etapě bude uzavřena jedna strana vozovky, doprava v místě pojede kyvadlově s využitím světelné signalizace. Při realizaci se počítá s dočasným zrušením autobusové zastávky U komína,“ řekl mluvčí města Jonáš Krummer.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Druhá etapa přinese uzavření druhé strany silnice, doprava v místě pojede kyvadlově s využitím semaforů. Dočasně se zruší autobusová zastávka U Komína a kompletně se uzavřou křižovatky ulic Svitavská a Jiráskova.

V poslední etapě dojde k uzavření rekonstruovaného úseku ulice Svitavská v obou jízdních směrech a kompletně se uzavřou křižovatky ulic Svitavská a Jiráskova. Objížďka povede po ulici Brněnská, kde najdete také nejbližší zastávku autobusu. Frézovat se bude silnice od ulice Dr. Jánského po budovaný kruháč. Při frézování nedojde k žádným dopravním omezením.