Den dětí se pomalu blíží! Užijte si ho se svými dětmi v Paláci Pardubice

Zdroj: Pixabay

PARDUBICE – Vyrazte s dětmi příští čtvrtek do Paláce Pardubice na Den dětí, kde na vás čeká skvělý zábavný program. Po celé odpoledne od jedné do šesti hodin si děti zkusí různé atrakce a soutěže.

Odpoledne se ponese ve sportovním duchu, protože pohyb je pro život velmi důležitý. Na U-rampě si děti vyzkouší jízdu na freestyle koloběžkách nebo BMX kolech. Specialitou letošního programu bude tzv. dvojitá mikrorampa, která zabaví i vás. „Budou zde probíhat workshopy zaměřené na tuto zajímavou sportovní aktivitu s možností vyzkoušení, ale na programu budou i bloky volné jízdy. Proběhnou také moderované exhibice a rozhodně nemůžou chybět soutěže o lákavé ceny,“ uvedla koordinátorka marketingu Andrea Řehůřková. S sebou si vezměte jen pohodlné oblečení a dobrou náladu. Na místě jsou k zapůjčení kola, koloběžky, a také helmy pro lepší bezpečnost, které jsou podmínkou pro vstup do zóny.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Spoustu zábavy si děti užijí také na dvou nafukovacích atrakcích, aktivním centru Disney a Jacobs ladder a zkusí si i jízdu na čtyřkolkách. Dále bude po celé odpoledne otevřena hrací zóna Hot wheels, stanoviště florbalu, taneční workshopy a parkourová zóna.