Užijte si Léto v parku a s ním spoustu zábavy na svitavském náměstí. Vstup je zdarma

Zdroj: Město Svitavy

SVITAVY – Svitavské náměstí rozehrají od 18. července Struny v podloubí. Kromě tradičních akcí se můžete každý podvečer těšit na spoustu koncertů, pohádek a mnoho dalšího. Milovníky filmů potěší o prázdninách letní kino.

Každou neděli vás čeká skvělý program v parku Jana Palacha, kde se pravidelně prostřídá spoustu koncertů s divadelními pohádkami. „Jen Větrná pohádka, naplánovaná na 2. července od tří hodin, se uskuteční v nově zbudovaném altánu v zahradách Sv. Vincence z Pauly. Vstupné na akce je zdarma,“ informovala mluvčí města Kateřina Kotasová. V pondělí, středy a pátky bude patřit letnímu kinu, kde na vás čeká výběr z dvaceti čtyř filmů. Vstupné je dobrovolné s možností pronajmutí lehátka za dvacet korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Filmy poběží vždy po setmění, zruší se jen při mimořádně nepříznivém počasí. V případě deště můžete filmy sledovat z party stanu.