Osvěžte se a užijte si spoustu zábavy a relaxace na Tyršově plovárně ve Vysokém Mýtě

Zdroj: Město Vysoké Mýto

VYSOKÉ MÝTO – Do Tyršovy veřejné plovárny si můžete přijít nejen zaplavat a odpočinout, ale i užít spoustu zábavy a venkovních her. Rozsáhlý zelený areál se sportovištěm nabízí oblíbené tobogány, skluzavky, skokanský můstek a další vodní atrakce. Letošní sezónu se ještě uskuteční den s Hitrádiem Černá Hora v rámci jeho letní jízdy.

Veřejná plovárna ve Vysokém Mýtě nabízí příjemné vodní osvěžení a relaxaci ve velkém zeleném areálu se sportovištěm na beach volejbal a nohejbal, minigolfem a občerstvením v dobové plovárenské budově. „Jsme rádi, že hned první domluvený termín vyšel na jedničku. Z pozice provozovatele můžeme říct, že se akce od začátku až do konce povedla. Vnímáme spoustu pozitivních ohlasů a je to pro nás signál, že příští rok budeme chtít tuto akci znovu uspořádat a třeba i navýšit počet domluvených atrakcí,“ řekl vedoucí plovárny Jan Dvořák.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Během letních prázdnin zpestří Tyršovu plovárnu den plný zábavy s Hitrádiem Černá Hora. Přesný termín, kdy akce proběhne se dozvíte na základě příznivého počasí. Sledujte webové stránky a sociální sítě, kde zjistíte všechny potřebné informace. Za hezkého počasí je plovárna otevřena každý den od devíti do sedmi hodin večer.