Co skrývá tajemná truhla v poličském muzeu a galerii? Prozkoumejte ji a zapojte se do soutěže!

Zdroj: Pixabay

POLIČKA – Objevte tajemnou truhlu a prozkoumejte její poklady na výstavě Dobrodružné toulky světem Pavla Čecha, která probíhá do 28. srpna. O jednom předmětu napište krátký příběh o tom, komu patřil a zapojte se do soutěže o nejoriginálnější příběh.

Vydejte se na výstavu Dobrodružné toulky světem Pavla Čecha a objevte, co skrývá tajemná truhla. „Vyberte si jeden z předmětů a na předtištěný list napište krátký příběh, který poodhalí, komu předmět patřil, k čemu sloužil nebo jak se ocitl v této muzejní truhle. Fantazii se meze nekladou! Svůj příběh doplňte ilustrací vytvořenou libovolnou technikou,“ sdělila Alena Zavoralová z oddělení propagace.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Soutěžní výtvory předejte osobně na pokladně muzea v Šaffově ulici nebo je pošlete poštou na adresu: Městské muzeum a galerie Polička, Tylova 114, Polička 572 01, nejpozději do 28.8. 2023. Po výstavě se z každé kategorie vyberou tři nejoriginálnější příběhy s ilustracemi a získají zajímavou cenu, kterou je jedna z autorských knih Pavla Čecha. Soutěž se koná za podpory nakladatelství Petrkov. Pokud odešlete nebo odevzdáte list, dáváte tak souhlas se zveřejněním na webu a sociálních sítích Městského muzea a galerie Polička.