Dvě kuriozity v jeden den: Celodenní štěkání vyděsilo obyvatele domu a místo dovolené nadávky

Zdroj: Městská policie Pardubice

PARDUBICE – Agresivní muž s kufrem si lehal na silnici u pardubického letiště. Štěkající byt v jednom domě naštval sousedy, a tak zavolali policii. Tak vypadaly dva výjezdy strážníků minulý pátek.

Originální zabezpečení bytu zvolil majitel, který se chystal na dovolenou. Nainstaloval reproduktor se psím štěkotem spouštěný pohybovým čidlem. „Jenže došlo k poruše a reprák štěkal dvacet čtyři hodin v kuse. Není divu, že sousedům došla trpělivost a zavolali strážníky,“ sdělila mluvčí městské policie Lucie Klementová. Strážníci zvenku nahlédli na balkón a ihned zjistili příčinu neustávajícího štěkotu. Pak už jen stačilo reproduktor odpojit a informovat majitele bytu, který si užíval dovolené.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Dovolenou si ale rozhodně neužil druhý muž, kterého v ten den z neznámého důvodu vyloučili z letadla. Strážníkům přišlo oznámení na agresivního muže s kufrem, který nadává kolemjdoucím a lehá si do vozovky. Strážníci u pardubického letiště muže opravdu našli, už seděl ukázněně na lavičce a čekal na odvoz. Jaký byl důvod jeho vyloučení ví ale jen on sám.