Romantika, láska i záhada, to vše v Eliška a Damián. Nebude dvanáct málo?

Seriál plný nádherných exteriérů, kostýmů a skvělého hereckého obsazení. Eliška a Damián přinese milostný příběh, humor i lehkou záhadu. Diváci se mohou těšit na dvanáct kouzelných večerů se šťastným koncem.

Diváci TV Prima se mohou těšit na velkou lásku, která překonává staletí. V tomto seriálu také svědky tajuplného cestování časem. Hlavní postava Eliška, kterou hraje Emma Smetana, žije v současnosti, ale Damián, kterého hraje Robert Urban, pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a čím dál tím častěji se bude setkávat s Eliškou. Mezi oběma vzniknou sympatie.

Obě hlavní postavy to ale rozhodně nebudou mít jednoduché a budou se muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou, kterou hraje Anežka Rusevová a Eliška se musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. Dále se v seriálu objeví, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová a mnoho dalších.

V příštích dnech vám přineseme rozhovory s hlavními představiteli Elišky a Damiána, s Emmou Smetanou a Robertem Urbanem.

Zdroj TV Prima