Rozlučte se s létem společnou večeří na Třídě Míru. Nabídněte občerstvení a ochutnejte jiné

Zdroj: Město Pardubice

PARDUBICE – Na Třídě Míru se poslední srpnový den od pěti do deseti hodin večer uskuteční společná večeře. Dvě stě metrů dlouhá tabule se sedmdesáti stoly zdobící bílé ubrusy a luční kvítí zaplní různé druhy pokrmů příchozích. Doprovodný program zajistí muzikanti, šachy nebo křídy pro děti.

Třída Míru se na koci srpna přemění na jeden velký jídelní stůl, ke kterému můžete přisednout  a ochutnat různá jídla nebo nabídnout ta svá ostatním. Není to však podmínka pro vstup „Máme velkou radost z toho, že se Pardubice stanou prvním českým městem po Praze, kde se tato akce uskuteční. Chtěla bych proto jménem města pozvat Pardubáky na nezapomenutelnou akci, na které se můžeme společně rozloučit s prázdninami,“ sdělila náměstkyně primátora pro kulturu Jiřina Klčová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Přineste jídlo, karty nebo deskové hry a společně vytvořte báječnou atmosféru. Tu zpestří i netradiční výzdoba třídy Míru. Doladí ji i zavěšené girlandy nebo lehátka. Během akce se odkloní městská hromadná doprava.