Zasportujte si nebo odpočiňte v novém parčíku Mezi domy

Zdroj: Město Polička

POLIČKA – V ulici Březovského v oblasti Bezručova můžete už spatřit druhý parčík nazvaný Mezi domy. Najdete tu chodníčky pro pěší, různé druhy stromů, keřů, okrasných rostlin a hřiště pro spoustu sportovních aktivit. Nechybí ani odpočinková lehátka a místo na grilování.

Po parku Zahrádky vznikl ve městě ještě druhý parčík s názvem Mezi domy, umístěný v ul. Březovského. Součástí stavby jsou chodníky, výsadba stromů, keřů a dalších okrasných rostlin, sportovní hřiště s umělou trávou na volejbal, nohejbal a badminton. Fotbal si ale na hřišti nezahrajete, a to z bezpečnostních důvodů. Odpočinout si zde můžete na relaxačních lehátkách nebo si užít grilování. „Děti si mohou vyhrát na herních prvcích (herní sestava se kluzavkou, rámová houpačka a pružinové houpadlo), umístěných na barevném umělém povrchu s grafikou. Atraktivní převážně dřevěný mobiliář je doplněný o efektní osvětlení,“ uvedla mluvčí města Naděžda Šauerová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.