V Žamberku začne rekonstrukce průtahu mezi Letohradem a Lukavicí

Zdroj: Pixabay

ŹAMBERK – Stavební práce na rekonstrukci průtahu nedalekou Lukavicí začnou v polovině září. V současnosti probíhá oprava Tyršovy ulice.

Ve čtvrtek jednal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se starostou města Žamberk o pokračování oprav Tyršovy ulice a průtahu Lukavicí. „V návaznosti na stavbu Ředitelství silnic a dálnic jsme v letošním roce zahájili rekonstrukci části Tyršovy ulice od křižovatky se silnici I/11 až po most přes Divokou Orlici směrem na Klášterec a Kunvald. Dobrou zprávou je také, že bychom v polovině září chtěli zahájit rekonstrukci další části silnice II/310 mezi Letohradem a Lukavicí včetně průtahu celou obcí,“ uvedl hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém krajia žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Stavba bude vzhledem ke svému rozsahu pokračovat i v příštím roce a postupně dojde k jejímu pokračování až do Žamberka. Celá investice přijde na pětasedmdesát milionů korun včetně daně.