Křižovatka U Kubíka je průjezdná. Můžete ji plně využívat

Zdroj: Město Moravská Třebová

MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – Křižovatkou ulic Lanškrounská – Olomoucká – Komenského na silnici II/368 můžete od minulého týdne bez problémů projet. Kvůli přehlednosti a propustnosti nákladní dopravy došlo k úpravě celého půdorysu. S úpravami se zároveň kompletně vyměnil povrch vozovky a chodníků na příjezdu k autobusovému nádraží, které se přesunulo zpět z ulice 9. května na své původní místo.

Nové uspořádání ploch před městským úřadem v ulici Olomoucké přispěje k atraktivitě této lokality. „Jsme rádi, že se realizace tohoto důležitého projektu podařila v rámci dohodnutého harmonogramu a pro občany města tak nevznikly delší dopravní komplikace, než bylo nutné. Moc rád bych poděkoval občanům za jejich trpělivost při pracích na silnici a vedení Pardubického kraje za podporu při rekonstrukci páteřních komunikací na území města. Současně mohu už i prozradit, že spolu s Pardubickým krajem připravujeme projekt na celkovou rekonstrukci ulice Olomoucké,“ uvedl starosta města Pavel Charvát.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém krajia žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.