Pardubický burger festival před Palácem se blíží. Na co se těšit?

Zdroj: Pixabay

PARDUBICE – Letošní burger festival představí dva vyhlášené domácí podniky a k nim bohatou konkurenci z celého Česka. Své umění předvedou Burgermarkeři od pátku 22. do neděle 24. září. Vstupné je zdarma.

V domácím Burger Saloonu vás nalákají na westernovou stylizaci a mají i nové menu, které obsahuje hlavně burgery s barevnými houskami. Tu doplní domácí Choosy. „Na paty jim bude šlapat silný brněnský konkurent U Dřeváka Beer Grill se svými vyhlášenými houskami z preclíkového těsta, z Brna pak dorazí i BurgerLand,“ uvedla koordinátorka marketingu Palace Andrea Řehůřková . Ve stánku s americkým stylem Corn Dog najdete párky obalované v těstíčku a také hranolky.

Oblíbení JJ Grill Bill, stálice festivalu dorazí opět z Českých Budějovic. Spolu s nimi přijedou dva prodejci, kteří mají pro vás nachystáno dvacet různých variant burgerů. Kdo má rád sladké, užije si tradiční tyčinky Los CHurros nebo bezlepkové makronky Judyth Sweet Art, zmrzku Frozen a wafle Buble. Součástí festivalu se stane i podnik, který nabízí jídla z hmyzu – cvrčků a dalšího hmyzu pod značkou Grig.

Je připravena i řada soutěží o vouchery na burgery v celkové hodnotě 3500 Kč. Festival je od pátku dopoledne vždy od deseti hodin do devíti večer až do nedělního večera. V neděli však skončí o hodinu dříve.