V Pardubicích se potuloval celostátně hledaný muž a podváděl s parfémy

Zdroj: Městská Policie Pardubice

PARDUBICE – Nakoupím v krámě za 40 a za 3000 prodávám na ulici. To se stalo hlavní náplní celostátně hledaného podvodníka, který v Pardubicích na třídě Míru s dvěma společnicemi prodával nepravé parfémy za skoro 3000 korun.

Muž se dvěma ženami se pokoušeli na třídě Míru rozjet parfémový byznys. Nakoupili v drogerii parfémy za čtyřicet korun, nápis BOSCO přelepili tak, aby se každý myslel, že jde o značkové parfémy BOSS. „ Lhaní a podvody jako způsob obživy. S touhle obchodní strategií pak vyrazili do centra vydělávat peníze. Porušili tím ale vyhlášku města o zákazu pochůzkového prodeje,“ objasnila mluvčí městské policie Lucie Klementová. Jeden ze zákazníků, který nabídku odmítl, dokonce dostal hromadu vulgárních nadávek. Proto to poté nahlásil nedaleko stojícím strážníkům.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Dokonce i před strážníky se muž s ženami chovali drze. Nevonělo jim totiž, že jim narušili jejich parfémový byznys. Cítili se dokonce dotčeni, že jim odňali parfémy do doby, než proběhne správní řízení. V něm potom podvodníkům hrozí krom propadnutí věci i příslušně vysoká sankce. Pochůzkový i podomní prodej je v Pardubicích zakázán a pokud se s takovými lidmi setkáte, ihned kontaktujte strážníky nebo policisty. Nepoctivce klidně vyfoťte a popis předejte hlídce.