Kam se vydat na výlet nebo dovolenou? Na informačních centrech si můžete vyzvednout zimní turistické noviny

Zdroj: Krajský úřad Pardubice

PARDUBICKÝ KRAJ – Inspiraci, co dělat v zimě v Pardubickém kraji a jakou akci nevynechat, najdete v Turistických novinách v informačních centrech. Obsahují informace nejen o horských oblastech Králického Sněžníku a Orlických hor, ale i další turistické oblasti kraje.

V novinách najdete opět kalendář TOP akcí, které můžete navštívit od prosince od května. Obsahují i tradiční křížovku s kresleným vtipem a soutěží o vstupenky. „Pardubický kraj i v zimním období nabízí velké množství turistických atraktivit a regionálních akcí, které můžou výletníci i turisté navštívit,“ řekl radní Pardubického kraje Alexandr Krejčíř. V Králickém Sněžníku můžete zajít do Vojenského muzea v Králíkách, v Orlických horách a Podorlicku zase na výstavu betlémů. V Českomoravském pomezí chystají oslavu narození Bedřicha Smetany. Chrudimsko-Hlinecko láká na poklad muzejních sbírek – Muchovy plakáty a v Přelouči můžete projít naučnou stezku Františka Filipovského v Přelouči.

Turistické noviny najdete ve všech informačních centrech Pardubického kraje, dále ve vybraných ubytovacích a stravovacích zařízeních a v některých turisticky zajímavých místech. Elektronická verze včetně galerie je dostupná na stránkách oficiálního turistického portálu Pardubického kraje zde.