O víkendu vyjížděli hasiči ke třem dopravním nehodám. Dvě osoby skončily v nemocnici

Zdroj: HZS Pardubice

PARDUBICKÝ KRAJ – Auto převrácené na boku, nehoda motocyklisty i auto v příkopě. Ke třem dopravním nehodám vyjeli jednotky hasičů o víkendu od rána až do páté hodiny odpoledne.

Při první nehodě, která byla ohlášena po páté hodině ranní, se u obce Dolní Čermná auto převrátilo na bok. Na místo přijela jednotka hasičů z Lanškrouna i Zdravotní záchranná služba, která zraněného řidiče odvezla do nemocnice. „ Další nehoda se stala ve dvě hodiny odpoledne u obce Kameničná, kde havaroval motocyklista. Motocykl skončil mimo komunikaci, hasiči ošetřili zraněnou osobu, kterou následně transportovali do vozidla Zdravotní záchranné služby a poté převezli do nemocnice,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Polák.

Ke třetí nehodě došlo u obce Vysoké Chvojno, kdy auto skončilo mimo silnici, dorazila před třetí odpoledne jednotka z Holic. Auto skončilo částečně mimo silnici a z části v příkopě. Řidiči se naštěstí nic nestalo a ani neunikly provozní kapaliny. Po provedení protipožárních opatření hasiči předali místo nehody Policii ČR k prošetření.