Kometa v Ústí nad Orlicí se otevřela veřejnosti

Zdroj: Město Ústí nad Orlicí

ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Ve všech školních budovách Základní školy Komenského proběhl v úterý dvacátého února tradiční Den otevřených dveří. Každý, kdo se přišel podívat, si mohl volně projít celou školu a prohlédnou její učebny a prostory.

Aktivity, zaměřené na budoucí žáky prvních tříd, nabídl Na Štěpnici první stupeň. Druhý se potom zaměřil na šesťáky, kteří přestupují na druhý stupeň z pátého ročníku, ale i na současné žáky s jejich doprovodem. „V každé z učeben byly připraveny zajímavé aktivity a nechyběla ani fyzika, chemie nebo výtvarná výchova,“ uvedlo vedení města. Na své si přišli i ti, kdo mají rádi hudbu, přírodu a proběhly i různé pokusy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ve škole se v příštím roce plánuje významná rekonstrukce a modernizace. Její vizualizace si návštěvníci mohli prohlédnout hned při vstupu do školy. Celá akce sloužila také jako informační zdroj pro rodiče, kteří chtějí zapsat své budoucí prvňáčky do Základní školy Komenského. Každý, kdo se Dne otevřených dveří zúčastnil, si odnesl mnoho zajímavých a důležitých informací.