Tři nehody za jeden den. Řidič dodávky narazil do sloupu při střetu se zvěří

Nehod Sezemice Zdroj: HZS Pardubice

PARDUBICKÝ KRAJ – Za včerejší den došlo ke třem dopravním nehodám. Blízko Poličky skončily dvě osoby se zraněním, u Letovic narazil řidič do sloupu elektrického vedení, v Sezemicích hasiči pomáhali dvěma dospělým a jednomu dítěti.

K první nehodě vyjížděli hasiči k Poličce. Dvě osoby skončily v péči zdravotnické služby. „Po předání zraněných provedli hasiči preventivní protipožární opatření a zabránili úniku provozních kapalin z vozidla. Následně se po dokončení vyšetřování nehody Policií ČR postarali o odtah vozidla a úklid silnice,“ uvedl mluvčí hasičů Miroslav Polák.

U Letovic, v oblasti Dolního Smržova, narazil řidič dodávky do sloupu elektrického vedení při vyhýbání se zvěři. Řidič naštěstí utrpěl jen odřeniny na ruce. Nárazem ale došlo k poškození sloupu a úniku provozních kapalin z vozidla. Na místo proto dorazil ještě jeřáb a pracovníci energetické společnosti, kteří se postarali o sloup, aby nespadl.

Po třetí hodině odpoledne došlo ke kolizi dvou aut v Sezemicích. Pardubičtí hasiči poskytli pomoc dvěma dospělým a dítěti a následně je předali zdravotnické službě.