Natáčení v chladném sklepě jí v parném létě přišlo vhod!

Strká nos tam, kam nemá, a ještě k tomu pochází z bohaté rodiny. Toho využijí pašeráci exotických zvířat, a tak jednoho dne Sid zmizí a nikdo neví, kde je. Michaela Pecháčková díky tomu okusila, jaké to je, být připoutaná řetězy a trávit hodiny ve studeném sklepě.

Sid v podání Michaely Pecháčkové čekalo natáčení únosu, za kterým stojí Vaníček v podobě Ladislava Hampla. „Sid je na stopě pašerákům, kteří nelegálně prodávají exotická zvířata s falešnými registrační listy, a to ji dostane do potíží. V jednom okamžiku jí někdo natáhne přes hlavu kuklu a vtáhne ji do auta.

V dalším díle se tak Sid probudí ve sklepě, přivázaná řetězem ke stěně. „Natáčeli jsme to v exteriérech mimo ateliéry a musím říct, že jsem tu cestu na lokaci prospala, to byla má příprava,“ usmívá se herečka. „Ve sklepě byla velká zima, ale jelikož jsme to točili v létě, kdy vládly parné dny, bylo to docela příjemné. Bylo to ve výsledku docela fajn natáčení. Musím říct, že s Láďou se mi točilo krásně, a asi mi ho bude líto, co všechno od diváků díky tomu únosu schytá. Už teď zachycuji reakce lidí a nejsou moc kladné,“ lituje kolegu s tím, že Láďa je vážně moc milý kluk!

Prý si užila i chvíle, kdy jí nandával pouta, a tak trochu se spolu prali: „Musím říct, že když ta pouta hodně utáhl, tak jsem zjistila, že to opravdu bolí. Pak si ze mě rekvizitáři dělali legraci, že ztratili klíče,“ což jim prý chvíli věřila, protože vypadali opravdu věrohodně. A vzhledem k tomu, že scéna se pár hodin točila, byla ke konci ráda, když ji pustili.  Díky náročnosti natáčení tak prý holkám maskérkám ke konci dne docela pomohla, protože už nebylo třeba tolik make upu. No, a nakonec se tam objeví Adam a Sid zachrání. „Šimon je zkrátka hrdina. Tedy oba, nebo jeden? Jak to je?“ směje se seriálová Sid a dodává, že takové scény, kdy se vyjede mimo ateliér, jsou ve výsledku moc fajn.

Zdroj TV Prima