Střet rychlíku s osobou na Rokycansku

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

ROKYCANSKO – Dnes krátce po desáté hodině dopoledne došlo k nešťastné události na železniční trati mezi Klabavou a Ejpovicemi, při které bohužel zhasl jeden lidský život.

Rychlík se tam střetl s osobou. „Cestující z vlaku evakuujeme do stanice Klabava, kde dopravce zajistí náhradní dopravu,“ sdělil mluvčí hasičů Petr Poncar. „Na železniční trati Ejpovice – Rokycany došlo k bočnímu střetu rychlíku s chodcem. Devatenáctiletý muž šel v protisměru proti vlaku v těsné blízkosti kolejiště a nereagoval na výstražné troubení. Došlo ke střetu a úmrtí muže. Případ si převzali rokycanští kriminalisté. Nařídili soudní pitvu zemřelého,“ uvedla k tragické události mluvčí policie Dagmar Brožová. „U cca 30 letého muže záchranáři na místě zahájili neodkladnou kardio-pulmonálni resuscitaci. Přes veškerou snahu zasahujících se u velmi vážně zraněného muže již nepovedlo obnovit jeho životní funkce. Lékař musel konstatovat úmrtí na místě,“ dodala mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv. Čtěte krimi články pohodlně z jednoho místa na FB skupině Policie v akci – Plzeňský kraj.