Nevešel se tam! Řidič náklaďáku svým nákladem zmuchlal střechu u benzinky

TACHOVSKO – Na svoje selhání asi jen tak nezapomene čtyřiačtyřicetiletý řidič nákladního auta značky Iveco, který se dne 6. března ve večerních hodinách zastavil na jedné benzinové čerpací stanici na Stříbrsku.

Když totiž vyjížděl z prostoru benzinky, neuvědomil si výšku svého náklaďáku s naloženým vysokozdvižným vozíkem a nepěkně poškodil kovové zastřešení čerpací stanice. To se nacházelo ve výšce 3,2 metrů a nechybělo na něm řádné označení dopravní značkou. „Požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Při nehodě nedošlo ke zranění osob. Na nákladním vozidle, ani na převáženém stroji nevznikla žádná škoda, ale na zastřešení byla její výše odhadnuta na částku 200 tisíc korun. Nehodou se nadále zabývají policisté z dopravního inspektorátu Tachov.,“ uvedla mluvčí policie Barbora Šmaterová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv. Čtěte krimi články pohodlně z jednoho místa na FB skupině Policie v akci – Plzeňský kraj.

Zdroj: PČR