Domažličtí specialisté se vyznamenali! Pomohli zadržet ozbrojený drogový gang!

DOMAŽLICKO – Od loňského roku rozpracovaný náročný případ napříč třemi okresy se podařilo dovést do zdárného konce krajským kriminalistům TOXI týmu v těsné spolupráci s domažlickými specialisty.

Našli čtyři indoor pěstírny konopí a ve spolupráci se zásahovou jednotkou také zadrželi čtyři osoby. Provedli sedm domovních prohlídek a deset prohlídek jiných prostor. Bylo zajištěno 1 200 rostlin konopí a 300 tisíc korun v hotovosti. Kriminalisté též zajistili šest motorových vozidel, jednu motorku, tři nákladní auta komponentů a nelegálně držený samopal se stovkami nábojů. „Tři muže ve věku 47 let, 43 let a 41 let (cizinec) a ženu cizinku ve věku 41 let kriminalisté obvinili ze spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy formou spolupachatelství. Kriminalisté podali státnímu zástupci se spisovým materiálem podnět k podání návrhu na vzetí obviněných do vazby. Soudce návrh státního zástupce akceptoval, a tak jsou obvinění stíhání vazebně,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv. Čtěte krimi články pohodlně z jednoho místa na FB skupině Policie v akci – Plzeňský kraj.

Zdroj: PČR