Ti se vytáhli! Mladí domažličtí basketbalisté uspěli na mezinárodním turnaji

DOMAŽLICE – Velkého úspěchu dosáhli na mezinárodním basketbalovém turnaji Easter cup v Klatovech mladí basketbalisté z Domažlic. Bili se jako lvi a skvěle tak reprezentovali své město.

V obrovské konkurenci totiž vybojovali v kategorii U11 výborné druhé místo. „Cesta za stříbrnými medailemi vedla přes skvělé výkony v semifinále, kde hráči týmu Jiskry Domažlice porazili soupeře z německého družstva Niner Chemnitz B 36:35. Ve finále jen těsně podlehli slovinskému AKK Branik Maribor 33:34. V konkurenci 12 týmů obsadili domažličtí hráči druhé místo. Velký klatovský turnaj hostil hráče ze 76 týmů ze šesti zemí, kteří se utkali v sedmi kategoriích. Úspěch domažlických ještě podtrhlo vyhlášení Dominika Hány za nejužitečnějšího hráče turnaje,“ s hrdostí uvádí městský server Domažlic.

Zdroj: Město Domažlice

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv. Čtěte krimi články pohodlně z jednoho místa na FB skupině Policie v akci – Plzeňský kraj.