DinoPark nbízí 3D film s Jitkou Čvančarovou

PLZEŇ – V DinoKinu, které se nachází v ZOO a Dinoparku v Plzni, uvidí přes léto návštěvníci nový 3D film s Jitkou Čvančarovou a Martinem Stránským v hlavních rolích. Zmíněný film je vlastně panoramatický příběh jedné takové bláznivé dovolené, kde dinosauři hrají hlavní roli.

Jen v Plzni uvidí diváci obrovského Apatosaurura, pod kterého se v pohodě schová celá školní třída i s paní učitelkou. Nově pro sezonu 2023 přibylo také stádo vysokých pohyblivých Brachiosaurů a s nimi také jedno robotické brachiosauří mládě.

Zejména děti se také mohou těšit na nejfotografovanějšího krále druhohor Tyrannosaura rexe, Triceratopse, který se hýbe a umí dokonce „čůrat“, Allosaura i Giganotosaura nebo největšího dosud objeveného dinosaura Argentinosaura. Vyzkoušet si také můžete skutečný druhohorní vichr v atrakci s názvem DinoHurikán, který vám svou silou sundá čepici z hlavy nebo pořádně pocuchá vlasy.

V DinoParku  Plzeň najdete také jednu vodní atrakci, která se jmenuje DinoStříkačka. Jeden pumpuje vodu a druhý míří na dinosaura, kterého se snaží za každou cenu potopit v malém přírodním jezírku.

Celý plzeňský DinoPark se dá projít pohodlně pěšky i s kočárkem, cesty jsou lesní. Jedinečné fotky do rodinného alba si pořídíte v otevřené tlamě Fotosaura nebo Lavičkosaura, nádherný výhled na ZOO a celé město zachytíte na vyhlídce u Brachiosaura. Své paleontologické znalosti prověříte u interaktivní hádací stěny, kde zapojíte kromě očí i hmat.