V baru vytáhl nůž na jednoho z hostů

Ilustrační foto

PLZEŇ – Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň se zabývají případem fyzického napadení, ke kterému došlo 17. července 2023 kolem třetí hodiny ráno v jednom z barů nedaleko centra města. Veřejnost a média o tom informovala policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Mladý muž tady zaútočil po krátké slovní rozepři na jednoho z hostů. Muž chtěl nejdříve po barmance nalít alkohol. Ta to odmítla se slovy, ať se nezlobí, že již zavírá. Muž se začal chovat agresivně, z kapsy vytáhl zavírací nůž a začal návštěvníkům baru vyhrožovat. Přitom jednoho z nich zranil. Způsobil mu povrchové zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo. Jednadvacetiletý útočník následně z místa utekl. Po chvíli byl ovšem zadržen hlídkou policistů z obvodního oddělení Plzeň – Skvrňany. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví, nebezpečné vyhrožování a výtržnictví. Případem se nadále zabývají a prověřují veškeré okolnosti.