Annín a Mouřenec pořádá koncerty před tradiční poutí

ilustrační foto

ANNÍN a MOUŘENEC – Už dnes, tento čtvrtek 20. července od 19 hodin přivítá sklářská šumavská obec Annín ve stodole na návsi uprostřed Annína oblíbenou skupinu Nezmaři. Už několikrát vyprodali Mouřenec, tentokrát zřejmě vyprodají stodolu z 19. století v Anníně.  Vstupenky je možné koupit v předprodeji v kině v Sušici nebo v Informačním centru v Hartmanicích.

„Při koncertu Nezmařů také slavnostně zahájíme výstavu kreslených vtipů annínského malíře, brusiče a humoristy Václava Součka. Jeho humor bavil mnoho let čtenáře regionálního tisku nebo humoristických časopisů. Výstava bude přístupná během annínské pouti (29. a 30. července) a poté ještě minimálně do 2. srpna,“ říká za pořadatele Lukáš Milota.

MŠE ZA DOBRODINCE NA MOUŘENCI

V sobotu 22. července vás kostel na Mouřenci zve na už tradiční letní mši za šumavské dobrodince. Bohoslužba začíná ve 14 h a povede ji Jenda Kulhánek

DUO BÁRKA NA MOUŘENCI

V úterý 25. července od 20.30 hodin. se v kostele na Mouřenci bude konat koncert dua Bárka, které tvoří violloncelista Pavel Barnáš a hráčka na keltskou harfu Ivana Pokorná.

JAKUB SMOLÍK NA MOUŘENCI

V pátek 28. července v 19.30 hodin vystoupí v kostele na Mouřenci opět Jakub Smolík spolu s vokalistkou. Jeho koncertem se zahájí VIII. sklářská anenská pouť na Annínsku.

ANNÍNSKÁ POUŤ

Sklářskou pouť přivítá 29.-30. července Annín s bohatým programem.