Strážníci nasměrovali svatou trojici za mříže, kde se už po nich sháněli

PLZEŇ – Strážníci Městské policie Plzeň opět ukázali, že mají zkrátka sloní paměť a osoby v hledáčku policie se před nimi jen tak neschovají. Prvním z takových je například sedmadvacetiletý muž, který si myslel, že se před hlídkou městských strážníků z Doubravky ukryje v příbytku v lese.

Městská policie Plzeň ho snadno vypátrala a mladého pána, na kterého byl vydán příkaz k zatčení, předala státní policii. O pár hodin později se na služebnu Městské policie Plzeň – Střed dostavil muž, který si zde měl vyzvednout písemnost na své jméno. Jakmile však překročil práh dveří, strážník v něm spatřil osobu, po které je už vyhlášeno celostátní pátrání.

Sedmačtyřicetiletý muž mohl tedy rovnou nastoupit do služebního vozidla a následně odcestoval v doprovodu uniforem na oddělení státní policie. Posledním členem „hledané svaté trojice“ je dvaapadesátiletý muž, který nedokázal odolat vůni pečených kuřat ze stánku na Americké ulici a vběhl přímo před zorné pole strážníků, kteří šli kolem. I tento muž byl v hledáčku státní policie, kam byl následně hlídkou Městské policie Plzeň doprovozen.