Viktorka začíná v Teplicích

Foto: KNTB

PLZEŇ – TEPLICE – Už se to blíží! Tuto sobotu vstoupí fotbalisté FC Viktoria Plzeň do nového ročníku české nejvyšší fotbalové soutěže – FORTUNA:LIGA venkovním zápasem v Teplicích.

Stadion Na Stínadlech v Teplicích v sobotu 22. července od 15 hodin bude svědkem prvního ligového představení plzeňských fotbalistů v první lize. Tým zkušeného trenéra Miroslava Koubka zde vstoupí do nové sezony úvodním ligovým zápasem. A fotbalisté plzeňské Viktorky budou spoléhat na vaši podporu a budou rádi za každého fanouška, který dorazí podpořit Plzeň na velký stadion do nevyzpytatelných Teplic!

Vstupenky do sektoru hostů si mohou fanoušci pořídit již nyní online a jsou i cenově výhodnější – 250 Kč. V den utkání budou na internetu i na místě a na pokladnách za 300 Kč. Samozřejmě je nutné při návštěvě stadionu v Teplicích dodržovat nejen návštěvní řád, fandit – ale zůstat člověkem!

Viktoriáni, hned po Teplicích vstoupí do pohárové Evropy duelem s kosovskou Dritou, což bude první domácí zápas nové sezony doma v Evropské konfederační lize – čtvrtek 27. Července od 19 hodin. Majitelé permanentek jdou na duel zdarma.