Borský park patří čtyřnohým mazlíčkům

ilustrační foto: pixabay.com

PLZEŇ – Psí den je největší událostí svého druhu v Plzeňském kraji. Městský obvod Plzeň 3 ji pro veřejnost připravuje už od roku 2011 a letošní, pořadí již dvanáctý ročník, bude 16. září opět v Borském parku nabitý novinkami z psího světa.

„Návštěvníci se mohou těšit na otevřená sportoviště s možností vyzkoušet si různé psí disciplíny, chybět nebude bohatá nabídka chovatelský potřeb a služeb, kde si nakoupí od obojků až po pamlsky. Velkým lákadlem je už tradičně soutěž o Nej psa,“ říká starosta Městského obvodu Plzeň 3 David Procházka.
Psí den je zároveň obrovskou příležitostí dozvědět se o novinkách a vyzkoušet si různé psí disciplíny. Součástí programu bude například dogdancing nebo dogfrisbee. A dozvíte se také spoustu zajímavých informací, třeba na téma první pomoci či cestování se psem.
„Psí den je vždy příjemná a pohodová akce, kde se potkávají milovníci psů a mají možnost si mezi sebou sdělovat své zážitky a zkušenosti. Přijďte a pobavte se se svými psími kamarády. Věříme, že se těšíte stejně jako my,“ zve veřejnost celé vedení plzeňského centrálního obvodu.
Program:
13.30 ZAHÁJENÍ
13.45 CESTOVÁNÍ SE PSEM
14.00 ALENA SMOLÍKOVÁ – DOGFRISBEE
14.30 BĚH PRO ÚTULKY – START
15.00 PRVNÍ POMOC
15.15 DEPOZITUM BERUŠKA
15.30 SAR ÚSTECKO
16.00 NEJ PES – malá plemena
16.45 NEJ PES – velká plemena
17.15 ALENA SMOLÍKOVÁ – DOGDANCING
17.30 NEJ PES – vyhlášení
17.45 TOMBOLA