Osahával pozadí ženě a mladé dívky v autobusu

ilustrační foto

PLZEŇ – Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň vedou prověřování v trestní věci, kde je vedeno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Dosud neznámý pachatel dne 12. září 2023 mezi čtvrtou až pátou hodinou odpoledne obtěžoval dvě nezletilé dívky, které jely autobusem náhradního spoje linky číslo 2A na vozovce ulice Vejprnická.

Dosud neznámý muž měl jednu z dívek osahávat v oblasti hýždí.

Plzeňští policisté se případem intenzivně zabývají a na základě zjištěných informací se jim podařilo sestavit dva identikity muže, který se měl jednání dopustit. Informovala policejní mluvčí Michaela Raindlová. A jaký je popis hledané osoby: muž tmavší pleti, krátce střižené černé vlasy, černé strniště, hubenější postavy.

Popis oblečení: černé kalhoty, tmavé triko s krátkým rukávem, na hlavě měl nasazenou kšiltovku tmavé barvy s velkým kšiltem. Policisté žádají o spolupráci všechny občany a případné svědky události, kteří jsou schopni identifikovat osobu, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.