Pátrá se po Vladimíru Keilovi

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

MILETICE – Policie České republiky vyhlašuje pátrání po pohřešované osobě, konkrétně se jedná o Vladimíra Keila, trvale bydlícího ve Strakonicích.

Pohřešovaný muž je střední postavy vysoké 175 cm, má hnědé oči a krátké vlasy hnědošedé barvy. Dále má strniště a nosí dioptrické brýle. Vzhledem k tomu, že se léčí na neurologii a nemá u sebe léky, může se chovat zmateně.

Vladimír Keil měl na sobě montérkové kraťasy modré barvy s reflexními pruhy, triko s krátkým rukávem tmavě šedé barvy, plátěná kšiltovka tmavě zelené barvy.  Pohřešovaný muž byl naposledy viděn dne 27. září 2023 ve čtvrt na čtyři odpoledne, kdy odjel vozidlem značky VW Tiguan šedé barvy z obce Miletice na Klatovsku. Muž měl jet za svým kamarádem do obce Běhařov, kam ovšem nedorazil. Vozidlo pohřešovaného policisté vypátrali dnešního dne u obce Miletice.

Policisté žádají prostřednictvím své mluvčí Michaely Reindlové všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Detailnější popis osoby: (není-li odkaz aktivní, pátrání po osobě bylo odvoláno)

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=9110928230304

AKTUALIZACE: Pohřešovaný muž byl nalezen.