Ukradli mobilní telefony za milion korun

Zdroj: pexels.com

PLZEŇ – Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň se zabývají případem krádeže, ke kterému došlo 16. října 2023 krátce před sedmou hodinou večer v jedné prodejně mobilních telefonů nedaleko centra Plzně. O případu informovala policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Tři muži a jedna žena navštívili obchod pod záminkou koupě mobilního telefonu. Dva muži a žena poté zabavili pracovníky prodejny, kdy třetí z mužů mezitím vnikl bez použití násilí do zázemí prodejny a odcizil třicet čtyři kusů mobilních telefonů, které si uložil do přinesené sportovní tašky. Následně všichni z prodejny odešli. Škoda přesáhla částku jeden milion korun.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a po pachatelích pátrají. V rámci prověřování získali fotografie z kamerových záznamů, na kterých jsou zachyceny podezřelé osoby. Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

 Pomůžete Policii najít pachatele:

https://www.policie.cz/clanek/pomozte-nam-vypatrat-pachatele.aspx