Strážníci zadrželi hned tři hledané osoby

Ilustrační foto

PLZEŇ – Do Perlové ulice v centru města Plzně zatoulal jednatřicetiletý muž ze Sokolovska, aniž by tušil, že tam sídlí městská policie a že se brzy setká s jejími strážníky. Hlídka, která jej viděla procházet po chodníku, v něm okamžitě poznala celostátně hledaného muže. Zastavila ho, ztotožnila a po ukončení všech kontrol ho doprovodila na policejní služebnu.
Jiného muže, na kterého bylo vyhlášeno celostátní pátrání a byl na něj vydán příkaz k zatčení, našli ještě téhož dne strážníci na jedné z plzeňských ubytoven. Náhoda tomu chtěla a při podvečerní kontrole na třiatřicetiletého muže narazili. Následně ho strážníci předali přímo do rukou kolegů z Policie ČR.
V ten samý čas hlídka Městské policie Plzeň na opačném konci města byla přivolána do Gerské ulice, aby se vypořádali se skupinou osob, která způsobila nepořádek. Při ověřování osobních údajů zúčastněných, strážníci městské policie zjistili, že jeden z nich, a to čtyřiadvacetiletý muž je zájmovou osobou pro Policii ČR. A tak i jeho předali do rukou státní policie.