Poškodili výzdobu v květináčích, město hledá viníky

Zdroj: Město Rokycany

ROKYCANY – K nepochopitelnému činu došlo o uplynulém víkendu. Na kamerových záznamech města Rokycany není pachatelům vidět do obličeje. A proto okresní město žádá o pomoc veřejnost.

„O sobotní noci 20. 4. 2024 dva pachatelé poničili jarní výzdobu města umístěnou v květináčích na parkovišti u Základní školy ulice Míru. Dle kamerových záznamů se jedná o dva pachatele, kteří přišli zcela záměrně ke květináčům ve 21.59 hodin, poničili květiny a ve 22.03 hodin odešli zpět pravděpodobně i s některými rostlinami směrem ke kašně u školy k ulici Komenského,“ uvedlo tisková mluvčí města Rokycany Adriana Jarošová.

Žádáme občany a řidiče, pokud se stali svědky dané události, aby se obrátili na Městskou policii Rokycany. Děkujeme všem za spolupráci,“ dodala tisková mluvčí města Rokycany Adriana Jarošová a dodala: „Není to poprvé, co se město potýká s ničením výzdoby města. Na začátku dubna zmizela z květináče v ulici Palackého zasazená vrba. Městská policie Rokycany dohledala dle kamerových záznamů pachatelku a uložila jí blokovou pokutu.“