Babylon láká na vodní radovánky: Nová šlapadla a mola zpestří léto

Zdroj: domazlice.eu

DOMAŽLICE – Letní sezóna na babylonském rybníce se letos rozroste o nové atrakce. K šesti šlapadlům, která Domažlice pořídily v loňském roce, přibydou dvě další. Město zároveň investuje do dvou nových plovoucích mol, jež rozšíří možnosti vodní rekreace.

Město Domažlice pro své návštěvníky chystá nová zpestření pro letní radovánky, Šlapadla, která na hladinu rybníka dorazí ještě před zahájením sezóny, budou v modrobílé barvě. „Každé je určeno pro pět osob. Město Domažlice za ně zaplatí 239 000 Kč s DPH,“ uvedl místostarosta Viktor Krutina.

Babylonské koupaliště se už loni dočkalo vylepšení, kromě šesti šlapadel v různých barevných kombinacích si návštěvníci mohli zapůjčit i šest lodiček a využívat nově vybudované molo. Letos se nabídka ještě rozšíří díky dvěma plovoucím molům, která budou rozmístěna v ploše rybníka.

„Každé molo bude mít žebřík, aby bylo na něj snadné vystoupit. Doufám, že si další rozšíření vybavení na babylonském koupališti návštěvníci užijí,“ dodal Krutina.