Geniální strategie Českého Slavíka Marka Ztraceného a nebo – co zvítězí?

Loňský Český Slavík Marek Ztracený nedávno vyhlásil, že příští rok vystoupí v Edenu a tento koncert bude na nějakou dobu jeho posledním veřejným vystoupením. Následovala vřava a neuvěřitelný zájem o jeho osobu.

Dá se tedy předpokládat, že jeho opětovné vítězství v anketě Český Slavík, které bude vyhlášeno už 12. listopadu v přímém přenosu je již téměř jisté. A přestože kolegové z hudební branže nejsou Markovým uměleckým přínosem nadšeni, lidé jej milují. Jeho charisma, skromnost a bezprostřednost prostě nic nepřekoná. Teď jen aby nám kluk nezblbnul.

Takový fenomenální úspěch jaký zažil, když jeho megakoncert v Edenu byl za hodinu vyprodaný, otřese ledaským. A Marek Ztracený ho vzápětí zopakoval, když bleskově vyprodal i druhý přidaný termín. Nyní zvažuje i třetí termín, který by byl 16. června 2023, tedy jako první z trojice koncertů. Jediný háček prý zpěvák vidí v tom, jestli by lidé, kteří nakupovali jako první, ostatním nezáviděli, že na ně vyšel výhodnější a dřívější páteční termín.

Rozhodnutí prý učiní na základě ankety mezi fanoušky. „Budu se řídit tím, co nám odpovíte. Máte to ve svých rukou pouze vy a pokud vás zajímá názor mě a kapely – strašně moc bychom si to přáli a žádáme vás tímto o svolení. Slibujeme, že vám v sobotu a neděli zahrajeme o písničku navíc a že spousty lidem uděláte radost. Nicméně platí, že rozhodnete vy,“ vzkazuje Ztracený. A tak bude zajímavé pozorovat, co u skromného kluka ze Šumavy zvítězí. Moc bychom mu přáli, aby to byl zdravý rozum a jeho dobré srdce, které zatím vždy dával na dlani.