Dosud marné pátrání. Po mladíkovi se slehla zem. Odešel na Nový rok v krátkém rukávu a už se nevrátil!

Zdroj: Policie ČR

BENEŠOV – V České republice hlásí blízcí nebo známí každým rokem zmizení tisíců lidí. Většina z pohřešovaných hledaných policií se najde živá a zdravá. Snad to bude i případ dvacetiletého mladíka Lukáše Hrona z Jílového u Prahy, po kterém už od 2. ledna pátrají benešovští policisté.

Jeho pohřešování oznámil rodinný příslušník, který ho naposledy viděl 1. ledna 2023 v 17. hodin v Hornopožárském lese u vyhlídky Sekaná Skála na Benešovsku. Místo v okolí vyhlídky a místní lesy mladík velmi dobře zná z trampování.

Rozloučili se s tím, že domů dorazí později, ale už se nevrátil. Podle rodiny se to dosud nikdy nestalo. Nedostavil se ani 3. ledna do školy v Praze.
Všichni se teď už několikátý den obávají o jeho život.

Policisté do pátrací akce hned zpočátku zapojili Leteckou službu a místo prozkoumali vrtulníkem. A pátralo se i další dny. Do rozsáhlé pátrací akce v okolí vyhlídky se zapojilo na tři desítky policistů a 4 psovodi se služebními psy. Po pohřešovaném pátrají i jeho přátelé. Bohužel, zatím bezvýsledně.

Pohřešovaný je střední postavy, má krátce střižené plavé vlasy, modré oči a naposledy byl oblečen jen do pruhovaného trička s krátkým rukávem a černých kalhot.

Pokud máte o pohřešovaném jakékoliv informace, které by policistům mohly pomoci s pátráním, ozvěte se na linku 158.