Kruhový objezd v Kolíně bude uzavřen. Propadá se na něm asfalt

Foto: Město Kolín

KOLÍN – Okružní křižovatka ulic Jaselská, Polepská, Havlíčkova a Dukelských hrdinů bude částečně uzavřena. Kvůli propadání asfaltu byla odkryta jeho vrchní vrstva a zjistil se mnohem větší rozsah škod, než bylo předpokládáno.

Na kolínském kruhovém objezdu se začaly propadat nově položené vrstvy asfaltu. Problém se navíc ukázal být mnohem závažnější, než se předpokládalo. Kruhový objezd bude tak muset být u ulice Dukelských hrdinů částečně uzavřen.

„Bude třeba zasáhnout do kruhového objezdu v celé jeho šíři u ulice Dukelských hrdinů a bude tak nezbytné omezení dopravy, respektive uzavření části kruhového objezdu. Je třeba provést výkop za účelem obnažení netěsného potrubí, které způsobuje unášení materiálu, toto potrubí opravit, výkop zasypat určeným materiálem a zaasfaltovat,“ řekla tisková mluvčí města Kolín Šárka Hrubá.

Práce začnou 3. srpna a potrvají přibližně 10 dnů. Vyloučena není ani možnost prodloužení termínu. Uzavírka bude mít dopad i na městskou hromadnou dopravu. Bližší informace k trasám autobusů najdete na oficiálních stránkách města Kolín.