Utekl z domu? Pomozte najít čtrnáctiletého chlapce

Foto: Policie ČR

BEROUN – Čtrnáctiletý chlapec odešel v sobotu s kamarády ven, domů se ale již nevrátil. Pátrají po něm berounští kriminalisté a s žádostí o pomoc se obracejí i na veřejnost. Neviděli jste ho?

Čtrnáctiletý Tomáš Šach odešel v sobotu 28. července odpoledne z domu. Matce řekl, že jde s kamarády ven. Domů se již nevrátil a nedal o sobě ani vědět. Kriminalisté zjistili, že chlapec odjel autobusem do Prahy, kde navštívil svého kamaráda. Tam stopy končí.

Tomáš je vysoký 170 až 175 centimetrů a je hubené postavy. Má rovné světlé vlasy a modré oči. Nad palcem levé ruky má vytetovaný diamant. V době odchodu na sobě měl černé džíny, černobílou mikinu s potiskem postavy basketbalisty. Je možné, že si s sebou vzal i jiné oblečení na převlečení. U sebe má také černý batoh se zelenými motivy a skateboard.

Chlapec se s ničím neléčí a netrpí žádnou nemocí. V minulosti byl již opakovaně pohřešován. V případě, že chlapce uvidíte nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte policisty na lince tísňového volání 158.