Poříčí nad Sázavou otevřelo nové dětské a fitness hřiště

Foto: Obecní úřad Poříčí nad Sázavou

POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – Dnes se v zahradě obecního úřadu v Poříčí nad Sázavou otevřelo nové dětské a fitness hřiště. Děti si užijí například prolézací hrad s tobogánem a starší návštěvníci jistě ocení fitness sestavu.

Obyvatelé Poříčí nad Sázavou mohou od dnešního dne využívat nové hřiště. Děti se mohou těšit například na dvoupatrový prolézací hrad s tobogánem a skluzavkou, houpačky a prolézačky, kolotoč a kryté pískoviště. Starší návštěvníci včetně dospělých sportovců mohou využít workoutovou sestavu.

„Hřiště z akátového dřeva stálo 1,6 milionu korun, z toho 1,3 milionu korun uhradí Středočeský kraj formou dotace z Fondu obnovy venkova,“ informoval starosta Poříčí nad Sázavou Jan Kratzer. „Prosíme, seznamte se při své první návštěvě s provozním řádem, který je umístěn u vchodu na hřiště. Čím lépe se budeme ke hřišti chovat, tím déle nám a našim dětem vydrží,“ dodává Kratzer.

Hřiště bude otevřeno každý den od 8 do 20 hodin. Na podzim letošního roku se vedení města pustí také do zahradnických úprav na hřišti a v jeho okolí.