Mladoboleslavské koupaliště a fotbalgolfové hřiště bude od pátku do neděle otevřené!

Foto: mbnet

MLADÁ BOLESLAV – Mladoboleslavské koupaliště již ukončilo sezonu. Během 60 dnů ho navštívilo 52 tisíc lidí. Díky příznivé předpovědi počasí mimořádně otevře návštěvníkům ještě od pátku 8. září do neděle 10. září.

Otvírací doba

„Flexibilně reagujeme na situaci s počasím a provoz obnovíme pro nejbližší víkend,“ potvrdil první náměstek primátora Jiří Bouška. V pátek bude otevřeno od 12.00 do 19.00 hodin, v sobotu i v neděli vždy od 10.00 do 19.00 hodin.

V provozu bude zároveň fotbalgolfové hřiště, návštěvníci koupaliště si ho mohou v rámci vstupného vyzkoušet zdarma.

Buďte ohleduplní

„Chceme ale všechny požádat o vzájemnou ohleduplnost. Návštěvníky koupaliště prosíme, aby k odpočinku primárně využili prostory u lehátkových zón bazénů a neumisťovali své deky k prostoru hřiště,“ apeluje na příchozí Ondřej Rameš, provozní ředitel Městské společnosti sportovní a rekreační areály

„Na hráče fotbalgolfu zároveň apelujeme, aby byli vstřícní k ostatním lidem v areálu,“ dodal Ondřej Rameš. Zájemcům o fotbalgolf doporučuje přinést si vlastní míč.

Vstupné

Ceník vstupného na koupaliště zůstává stejný jako během prázdninového provozu. Dospělí za základní celodenní vstupné zaplatí 150 Kč, s MB kartou 130 Kč. Za odpolední koupání (15:00-19:00) zaplatí 80 Kč/60 Kč. Pláž na severním sídlišti zůstává již uzavřena.